FolStudio
FolStudio
FolStudio
FolStudio

NAPRAWA ODPRYSKÓW,PĘKNIĘĆ SZYB SAMOCHODOWYCH KRAKÓW WIELICZKA NIEPOŁOMICE MYSLENICE BOCHNIA
Masz odprysk na szybie ? Nie chcesz aby szyba pękała dalej ? Policja zabrała  Ci dowód rejestracyjny? Diagnosta nie chce podbić przeglądu ? Odwiedź naszą Firmę my się tym zajmiemy !!!

Naprawa odprysków szyb samochodowych - Kraków, Wieliczka

Jeśli nasza szyba została uszkodzona to jak najszybciej zakryjmy odprysk taśmą klejącą lub naklejką. Ważne jest, aby do środa nie dostało się zbyt wiele brudu. Obecnie do najpopularniejszych metod naprawy należy metoda próżniowa. Dziurawe miejsca w szybkie wypełnia się specjalną żywicą. Na początek należy oczywiście porządnie oczyścić miejsce uszkodzenia, wyciągnąć wilgoć i powietrze. Następnie wprowadza się pod ciśnieniem matową żywicę która pozostawia po sobie niewielki ślad. Zewnętrzną część wypełnia tzw. żywica wykańczająca, której wytrzymałość mechaniczna po utwardzeniu promieniami UV jest – według fachowców naprawiających szyby – tylko 5 % mniejsza od nieuszkodzonego elementu. Cała procedura trwa od 30-40 minut koszt takiej usługi wynosi 70-120 złotych w zależności od wielkości odprysku. Po jej zakończeniu auto jest gotowe do jazdy.

Napraw odprysk niezwłocznie! Chyba, że szyba nadaję się jedynie do wymiany. Odprysk z czasem się powiększa i powoduje pękanie szyby. Poza tym do uszkodzonego miejsca dostają się zanieczyszczenia i woda. Im uszkodzenie starsze, tym mniejsza szansa na idealną naprawę.
GALLERIA
Copyright © 2014 - 2019 FolStudio.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: heHłacz | Projekt: Ultra